Witamy w Tabi

W świecie turystyki „Tabi” znajdziecie Państwo szereg propozycji wyjazdów w dowolnym kierunku. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze kierunku, koncepcji oraz programu imprez turystycznych.
Oficjalnie działamy dopiero od 2013 roku. „W branży turystycznej” jesteśmy natomiast już od ponad 5 lat. Jesteśmy zespołem młodych, kreatywnych oraz pracowitych osób, z wykształceniem kierunkowym.

TABI

„Nie sprzedajemy wycieczek – sprzedajemy wspomnienia” to motto, którym kierujemy się w prowadzonej przez nas działalności. Jesteśmy i działamy po to, aby pokazywać świat z trochę innej strony. Dzięki Państwu możemy sprawdzać się w tym, co uważamy, że robimy najlepiej. Nie ma dla nas kierunku, w który nie moglibyśmy Państwa zabrać.
Nie jesteśmy kolejnym biurem podróży. Dla nas najważniejszą rzeczą jesteście Wy. W naszej działalności cenimy sobie najbardziej to, że wciąż poznajemy nowych, interesujących ludzi, którzy chcąc zwiedzić różne strony świata, a my dzięki zdobytemu doświadczeniu dzielimy się z Państwem naszą pasją.
Tabi, gwarantuje najwyższą jakość obsługi oraz indywidualne podejście. Gwarantujemy również najniższe ceny na rynku oraz niezapomniane wrażenia.

Nasze umiejętności

Planowanie imprez turystycznych 100
Organizacja imprez turystycznych 100
Zadowoleni klienci 100

Poznaj nasz zespół

Henryk Kalinowski
Henryk KalinowskiZałożyciel
Henryk Kalinowski – pomysłodawca, mgr Turystyki i Rekracji AWF Wrocław. Doktorant na tej samej uczelni. W swoim krótkim życiu zdążył już okrążyć samolotem kulę ziemską ponad 15-krotnie. Specjalista od Azji, Ameryki Północnej, Karaibów i Mikronezji.
Joanna Kalinowska
Joanna KalinowskaWspółzałożycielka
Joanna Kalinowska – specjalistka od Afryki i Oceanu Indyjskiego oraz Ameryki Południowej. Ukończyła studia w Paryżu. Połowę swojego życia spędziła za granicą Polski.

Nasi partnerzy biznesowi